Filtry do wozidła TEREX

W naszej ofercie pełne zestawy filtracyjne oraz pojedyncze sztuki filtrów do wozideł technologicznych Terex TA, a także innych modeli wozideł Terexa (m.in. Terex TR45).

Filtry do wozidła TEREXOferujemy filtry oleju silnikowego, powietrza, paliwa, hydrauliki a także separatory oraz filtry cieczy.

Wozidła marki Terex charakteryzują się dużą trwałością oraz maksymalną wydajnością nawet w najtrudniejszych warunkach i najcięższym terenie. W wozidłach zastosowano najnowsze technologie gwarantujące wysokie wyniki w każdych warunkach, dbając równocześnie o komfort i bezpieczeństwo operatora.

Zarówno wozidła sztywnoramowe jak i przegubowe spełniają wszystkie wymagania jakie są stawiane sprzętowi ciężkiemu w zakresie prac wydobywczych. Wszystko to zostało osiągnięte dzięki 70-cio letniemu doświadczeniu w systematycznej pracy nad wozidłami.

Filtry do wozideł TEREXNajpopularniejszymi modelami są: TA25, TA40, TR35, TR100. Napędzają je m.in. takie silniki jak Cummins, Hatz i Kubota.

Wszystkie filtry dobieramy na podstawie otrzymanych od Państwa informacji. Potrzebne są pełne dane z maszyny w której pracują filtry lub dokładnie odczytane oznaczenia ze starych filtrów. Oferowane przez nas produkty pochodzą od najlepszych producentów. Są to między innymi: Donaldson, Baldwin i Schupps.

wozidła TEREX filtry

Filtry do TEREX TA 3.5 SH Kubota V 2203M

Filtry do TEREX TA 25 Cummins C 8.3-C

Filtry do TEREX TA 30 Cummins

Filtry do TEREX TA 35 Detroit

Filtry do TEREX TA 40 Detroit

Filtry do TEREX TA 50 RT Hatz 2L40C

Filtry do TEREX TA 60 RT Hatz 3L41C

Filtry do TEREX TA 65 Perkins

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.