Filtry do koparek Terex

Do wszystkich koparek kołowych Terex TW oraz HML posiadamy w ofercie komplety filtrów bądź pojedyncze filtry.

Filtry do koparek TerexProdukty najwyższej jakości. Filtry powietrza, paliwa, oleju silnikowego, hydrauliki, różnego rodzaju odpowietrzniki oraz separatory. Do tych maszyn prowadzimy sprzedaż także części silnikowych oraz osprzętu silnika. Oferujemy także wysyłkę oferowanych części na cały kraj za pośrednictwem kuriera.

Terex to amerykańska firma, jeden z czołowych producentów maszyn budowlanych i urządzeń na całym świecie. Obecnie pod nazwa Tereź możemy znaleźć wiele innych marek. Są to głównie Atlas, Benford, Demag, Fermec, Genie, Powerscreen, Schaeff i TerexLift.

Filtry do koparki TerexDo wszytskich tych maszyn (w tym Terex-Schaeff) oferujemy filtry.

Ciekawą gamą produktów Terex są kompaktowe koparki kołowe. Są to maszyny słynące z dużej wydajności kopania, niezawodności, żywotności. Niskie koszty i niewielkie koszty serwisowe to kolejne atuty tych koparek.  Stabilna konstrukcja daje gwarancję efektywności na każdym placu budowy. Terex TW z powodzeniem radzi sobie na nie równym terenie, a także podczas niekorzystnych warunków klimatycznych. Wyjątkowa głębokość kopania sprawia, że istnieje tutaj możliwość wykonania większej ilości prac tylko przy zastosowaniu jednej maszyny.

Filtry do TEREX TW 70 2006- Deutz F 4M2011

Filtry do TEREX TW 70 2008- Yanmar 4TNV 98Z

Filtry do TEREX TW 85 2006- Deutz BF 4M2012

Filtry do TEREX TW 110 2006- Deutz BF 4M2012

Filtry do TEREX TW 140 Deutz TCD 2012L04 2V

Filtry do TEREX TW 150 Deutz TCD 2012L04 2V

Filtry do TEREX TW 240 Cummins QSB 6.7

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.