Filtry do koparki TEREX

Filtry do koparek i minikoparek TerexFiltry do koparek i minikoparek Terex TC dostępne wnaszej ofercie. Każdy filtr silnikowy, oraz wszystkie filtry pomocnicze znajdą Państwo u nas. Filtry powietrza, oleju silnikowego, paliwa, hydrauliki, separatory i odpowietrzniki. Dostępne pojedyncze sztuki i całe zestawy filtracyjne.

Filtry do minikoparki TEREX

Wszystkie podstawowe filtry do mniejszych modeli TEREX dostępne od ręki. Dziś zamawiasz, jutro montujesz do maszyny.

Filtry do koparki i minikoparki TerexTerex jest amerykańskim producentem maszyn budowlanych.

Jest to spółka powstała z działu General Motors. Jednym z najpopularniejszych produktów tej firmy są minikoparki.

Maszyny te są niezwykle uniwersalne. Występują w różnych wersjach wielkościowych. Wszystkie docierają w miejsca, które są niedostępne dla innych maszyn budowlanych. Przykładowo model TC 10 jest na tyle mały że mieści się w drzwiach, zarówno na szerokości jak i wysokość. Minikoparki Terex TC posiadają hydraulicznie rozsuwane podwozie gąsienicowe. Wyposażone są w bardzo wydajne silniki Mitsubishi lub Yanmar.

koparki i minikoparki Terex filtryWszystkie filtry dobieramy na podstawie podanych przez Państwa informacji, tj. oznaczeń odczytanych ze starych filtrów lub pełnych danych z maszyny w której pracują. Oferowane zamienniki pochodzą od najlepszych zachodnich producentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również wszystkie części silnikowe do minikoparek Terex TC.

Filtry do TEREX TC 15 Mitsubishi L3E

Filtry do TEREX TC 16 Mitsubishi L3E

Filtry do TEREX TC 20 Mitsubishi L3E

Filtry do TEREX TC 25 Mitsubishi S3L2

Filtry do TEREX TC 35 Mitsubishi S4L2

Filtry do TEREX TC 37 Mitsubishi S4L2

Filtry do TEREX TC 50 2005- Yanmar 4TNV88

Filtry do TEREX TC 75 Deutz BF4M2011

Filtry do TEREX TC 125 Deutz BF4M2012

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.