Filtry do koparko-ładowarki TEREX

W ofercie wszystkie filtry do koparko-ładowarek marki Terex oraz FERMEC Terex. Zestawy filtrujące dobrane indywidualnie dla każdej maszyny amerykańskiego producenta. Filtry oleju, paliwa, powietrza, hydrauliki, separatory, odpowietrzniki i filtry cieczy dostępne również pojedynczo.

Filtry do koparko-ładowarki TEREXKoparko-ładowarki są bardzo użytecznymi, wielozadaniowymi maszynami. Używane są do różnych celów, głównie na placach budów i wszędzie tam gdzie trzeba dokonać wykopu lub przeładować materiały sypkie.

Maszyny Terex produkowane przez tego amerykańskiego producenta należą do najlepszych koparko-ładowarek w swojej klasie. Dysponują świetnie wyposażonym układem hydraulicznym wykorzystującym dwie bliźniacze pompy pracujące w tandemie. Podczas hamowania hamują wszystkie koła, operator dysponuje bardzo precyzyjna kontrolą nad każdym ruchem maszyny. Zapewniona została również duża wygoda użytkowania maszyny i świetnie wyposażona kabina operatora. Możemy wyróżnić takie modele jak: 860 SX, 880 SX elite, 980 elite.

Filtry do wszystkich koparko-ładowarek Terex i FERMEC Terex dobieramy na podstawie pełnych danych z maszyny w której pracują lub dokładnie odczytanych oznaczeń z poprzednio zamontowanych filtrów. Filtry przez nas oferowane pochodzą od najlepszych producentów z Włoch, Niemiec i USA. Oferujemy również wszystkie części silnikowe do maszyn Terex.

Filtry do koparko-ładowarek TEREX

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.