Filtry do dźwigu TEREX

Do wszystkich żurawi samojezdne oraz żurawi HDS marki Terex (AC, PPM, ATT) posiadamy w ofercie filtry. Części najwyższej jakości. Filtry hydrauliczne, oleju silnikowego, paliwa, powietrza, odpowietrzniki dostępne w naszym asortymencie. Do tych maszyn posiadamy także części silnikowe oraz osprzęt silnika. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową części na cały kraj korzystając z pośrednictwa firmy kurierskiej.

Filtry do dźwigu TEREX

Filtry do żurawia Terex

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na żurawie samojezdne, producent maszyn budowlanych i sprzętu ciężkiego Terex wprowadził na rynek swoją serię dźwigów: AC, PPM oraz ATT.

Dźwigi Terex są to specjalistyczne maszyny, niejednokrotnie wykorzystywane przez firmy budowlane, a także przez  jednostki ratownicze straży pożarnej i inne służby. Obecnie jest to jeden z głównych światowych producentów żurawi, mimo wciąż rosnącej konkurencji. Zbudowane na bazie zazwyczaj sześciocylindrowych silników z wtryskiem common rail.

Filtry do dźwigów TEREXNapęd na wszystkie koła ( w tym także wszystkie osie skrętne), stabilne i długie wysięgniki, komfortowa kabina to główne atuty dźwigów Terex. Pracę w trudnym terenie ułatwia stosowane tutaj hydropneumatyczne zawieszenie, które w zależności od wersji mogło być sterowane automatycznie, bądź ręcznie. W pełni hydrauliczny teleskopowy system wysięgnika zapewnia krótszy cykl pracy, a ponadto wysoka sprawność podczas wykonywania pracy.

Filtry do TEREX AGRILIFT 737 Telehandler Deutz

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.