Filtry do kruszarki TEREX Pegson

Filtry do kruszarki TEREX PegsonPosiadamy wszystkie rodzaje filtrów do kruszarek szczękowych oraz udarowych produkcji Terex/Pegson oraz PEGSON. Filtr oleju, paliwa, powietrza, hydrauliki dostępne w naszej ofercie. Do tych maszyn posiadamy także części silnikowe oraz wysokiej jakości osprzęt silnika. Wysyłamy oferowany asortyment na cały kraj za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Terex Pegson Limited to światowy dostawca maszyn kruszących. Jest częścią Terex Corporation.

Filtry do kruszarek TEREX PegsonKruszarki Pegson są to maszyny używane głównie przy wydobywaniu kruszyw oraz ich przetwarzania, a także urządzenia do recyklingu oraz prac rozbiórkowych. Dzięki produktom Terex Pegson możliwe stało się skuteczne odzyskiwanie materiałów budowlanych.

Firma Pegson została założona w roku 1830 i od dziesiątek lat jest dostawcą maszyn różnego typu. Są to urządzenia bardzo zaawansowane konstrukcyjnie. Niektóre z nich osiągają wydajność do 360 ton za godzinę. Posiadają bardzo wytrzymały wibracyjny podajnik, boczne przenośniki gromadzące i wielką pojemność koszy gromadzących. Są wyposażone w specjalne oprzyrządowanie mające na celu tłumienie pyłu i hałas. Łatwo dostępny ekran i komfort pracy operatora to jedne z nielicznych kolejnych zalet tych wielkich maszyn. Jest to produkt spotykany głównie w kopalniach, kamieniołomach czy też w żwirowniach.

kruszarki TEREX Pegson filtry

Filtry do TEREX XR 400S Caterpillar C 9

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.