Filtry do ładowarki teleskopowej TEREX

Wszystkie filtry do ładowarek teleskopowych Terex Agrilift, Terex Telelift oraz Terex serii T i GTH znajdą Państwo w naszej ofercie. Filtry paliwa, powietrza i oleju oraz filtry hydrauliczne, odpowietrzniki i separatory. Dostępne pojedynczo i w kompletnych zestawach filtracyjnych.

Filtry do ładowarki teleskopowej TEREXŁadowarki teleskopowe amerykańskiego producenta Terex należą do najbardziej niezawodnych maszyn, spotykanych na placach budów, przy pracach związanych z rolnictwem oraz na magazynach. Wyróżniamy serie takie jak Terex agrilift, Terex telelift, Terex T-serie oraz Terex GTH-serie.

Wszystkie te maszyny spełniają wysokie wymagania stawiane ładowarkom teleskopowym. Posiadają dużą wysokość udźwigu oraz daleki wysięg. Wszystkie koła są skrętne co ułatwia przemieszczanie się nawet w ciasnych miejscach.

Maszyny te wyposażone są w najnowsze systemy w tym w system kontroli stabilności wzdłużnej i automatyczną blokadę wydłużenia i obniżenia się wysięgnika. Operator ma do dyspozycji wygodną, bezpieczną i nowoczesną kabinę, zapewniającą mu świetne warunki pracy. Ładowarki teleskopowe Terex napędzane są silnikami Deutz oraz Perkins.

Oferowane przez nas filtry pochodzą od bardzo dobrych producentów takich jak: Donaldson, Baldwin, Schupp oraz Bosch. Wszystkie filtry dobieramy na podstawie podanych przez Państwa informacji. Potrzebne są pełne dane z maszyny w której pracują filtry lub dokładnie odczytane oznaczenia z uprzednio zamontowanych filtrów.

Filtry do TEREX T 2306 Perkins 700-Serie

Filtry do TEREX T 2506 Deutz F 4M2011

Filtry do TEREX T 2806 Perkins

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.