Filtry do miniładowarki Komatsu

Miniładowarki Komatsu serii SK są jednymi z najczęściej wybieranych maszyn w swojej klasie. Do maszyn tej serii, a także wszystkich innych produktów Komatsu oferujemy filtry silnika i hydrauliki, a także filtry kabinowe.Filtry do miniładowarki Komatsu

Miniładowarki Komatsu znane są ze swojej wszechstronności oraz niebywałej zwrotności, którą zapewnia zastosowanie niezależnych napędów. Sterowanie burtowe typowe dla tych maszyn pozwala na pracę z doskonałą widocznością.

Do ładowarek Komatsu występuje duża liczba złącz co pozwala na bardzo wszechstronne wykorzystywanie tych maszyn. Co za tym idzie poza spełnianiem podstawowych funkcji jak załadunek materiału, miniładowarki Komatsu można wykorzystać np. do odwiertów do przewożenia palet i narzędzi, do spełniania funkcji zamiatarki itd. Niekiedy miniładowarki częściej wykorzystywane są jako pługi lub zamiatarki niż jako same ładowarki.

Miniładowarki Komatsu filtryKomatsu oferuje również miniładowarki gąsienicowe, które stają się coraz bardzie popularne ze względu na możliwość pracy w trudniejszym terenie.

W miniładowarkach serii SK i CK znajdziemy silniki takich producentów jak:

Komatsu, Yanmar oraz Perkins.

Wśród najczęściej spotykanych modeli możemy wymienić: CK20-1; CK30, CK35-1; SK510-5; SK815-5; SK820-5 Turbo; SK1026-5 Turbo.

Filtry do KOMATSU SK 04 Yanmar

Filtry do KOMATSU SK 04 Perkins

Filtry do KOMATSU SK 05 J-1 Yanmar TN-Serie

Filtry do KOMATSU SK 05 L

Filtry do KOMATSU SK 07 J Yanmar

Filtry do KOMATSU SK 09-J Perkins

Filtry do KOMATSU SK 095

Filtry do KOMATSU SK 510 2005- Yanmar 3D84E

Filtry do KOMATSU SK 714-5 Yanmar 4D88E-E1FD

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.