Filtry do koparko-ładowarki Komatsu

Filtry do koparko-ładowarek marki Komatsu, w tym do wszystkich modeli najpopularniejszych serii Komatsu WB93 i WB97.Filtry do koparko-ładowarki Komatsu

Do koparko - ładowarek oferujemy nie tylko filtry paliwowe, olejowe, powietrzna i hydrauliki, ale także części silnikowe.  Specjalizujemy się w silnikach YANMAR Komatsu. Do silników Yanmar 4D106 i S4D106 w ofercie wszystkie podstawowe części zamienne.

Koparko-ładowarka Komatsu

Oferujemy części silnikowe do koparko-ładowarek Komatsu serii WB. W ciągłej sprzedaży tłoki, pierścienie, panewki korbowe i główne, filtry, uszczelki głowicy i zestawy uszczelek, pompy wtryskowe, elementy pomp wtryskowych, itp. Części wysyłane przysyłkami kurierskimi na cały kraj.

Firma Komatsu jest japońskim przedsiębiorstwem, jednym z najbardziej znanych producentów maszyn budowlanych. W pakiecie swoich produktów posiada m. in. koparko ładowarki serii WB. Koparko-ładowarki Komatsu WB charakteryzują się przede wszystkim wszechstronnością, niezawodnością i wytrzymałością, a wszystkie te cechy z powodzeniem udowadniają na placach budowy na całym świecie.

Do najnowocześniejszych modeli Komatsu tej generacji zaliczamy: WB93R-5, WB93S-5 i WB97S-5. Sercem koparko-ładowarek Komatsu jest stabilny układ hydrauliczny z zamkniętym przepływem w położeniu neutralnym i kompensacją ciśnienia zależnie od obciążenia. Litera „R” w tym przypadku oznacza maszynę na kołach o różnej średnicy, zaś „S” podwozie z jednakowymi kołami na obu osiach, które wszystkie są skrętne.

Źródłem napędu koparko-ładowarek Komatsu WB są zazwyczaj 4- lub 6-cylindrowe silniki marek: Komatsu, Yanmar bądź Perkins. Bardzo ciekawym rozwiązaniem w tych maszynach jest zastosowanie dwóch trybów pracy – Power i Economy, dzięki czemu operator może z łatwością wybierać pomiędzy wykorzystaniem maksymalnej mocy a minimalnym zużyciem paliwa.

Koparko-ładowarka Komatsu filtry

Filtry do KOMATSU WB 70 A Yanmar 4D98E

Filtry do KOMATSU WB 91 R-2 Yanmar

Filtry do KOMATSU WB 93 R-2 Yanmar

Filtry do KOMATSU WB 93 S-5

Filtry do KOMATSU WB 97 Yanmar

Filtry do KOMATSU WB 97R Perkins

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.