Filtry do Komatsu

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo wszystkie rodzaje filtrów do maszyn budowlanych i wózków widłowych japońskiej marki Komatsu.Filtry do Komatsu

Oferujemy m.in. filtry do takich maszyn Komatsu jak koparki, ładowarki, koparko-ładowarki, spycharki, maszyny drogowe, wózki widłowe i wiele innych.

Większość filtrów dostępna od ręki – wysyłka kurierska na cały kraj, dostawa na kolejny dzień roboczy.

Komatsu filtry

Japoński producent maszyn - firma Komatsu jest jednym ze światowych liderów w produkcji maszyn budowlanych. Są to zarówno urządzenia kompaktowe, jak i najcięższe ładowarki wozidła i spycharki.  

Filtry do maszyn KomatsuW Polsce szczególnie popularne są koparko-ładowarki serii WB. Maszyny te cenione są za niezwykłą wytrzymałość oraz sprawność działania.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie rodzaje i modele filtrów do maszyn Komatsu. Filtry powietrza, filtry paliwa, filtry oleju silnikowego i filtry hydrauliczne. Dostępne również filtry kabinowe oraz różnego rodzaju zabezpieczenia i odpowietrzniki.

W przypadku nowoczesnych maszyn budowlanych ważne jest aby dokonywać regularnych przeglądów technicznych i systematycznie wymieniać filtry oraz inne części eksploatacyjne. W szczególności należy pamiętać o regularnej wymianie filtrów hydraulicznych. W przypadku zaniedbania ich wymiany można bowiem narazić się na wysokie wydatki związane z naprawą układu hydraulicznego.

Dysponujemy również częściami silnikowymi do maszyn Komatsu.

Zakupiony towar można odebrać osobiście w siedzibie firmy lub zamówić wysyłkę w dowolny rejon kraju, a nawet za granicę. Gwarantujemy najlepszą jakość filtrów zapewnianą przez znanych zachodnich producentów oraz bardzo konkurencyjne ceny.

Filtry Komatsu

Filtry do KOMATSU Spycharki D

Filtry do KOMATSU Koparki PC

Filtry do KOMATSU Wozidła HM

Filtry do KOMATSU Kruszarki BR

Filtry do KOMATSU Koparki kołowe PW

Filtry do KOMATSU Miniładowarki SK, CK

Filtry do KOMATSU Ładowarki WA

Filtry do KOMATSU Koparko-ładowarki WB

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.