Filtry do Hamm GRW

W ofercie wszystkie filtry występujące w walcach Hamm GRW. Na miejscu filtry odpowiadające za prawidłową pracę silnika tj. filtry paliwa, oleju silnikowego oraz filtry powietrza, a także filtry wspomagające osprzęt maszyny czyli filtry hydrauliczne, kabinowe, separatory i odpowietrzniki.

Walce Hamm GRW są to maszyny przeznaczone głównie do końcowych prac drogowych oraz dogęszczania górnych warstw nawierzchni.

Od najpopularniejszych walców różnią się przede wszystkim tym że nie mają jednolitego metalowego wału, a wały podatne w formie zestawów kół ogumionych. Oddziałują one własną masą na niewielka głębokość.

Istnieje możliwość dociążania modeli GRW w celu większej wydajności zagęszczania. Walce te mają możliwość skrętu obu rzędów kół (tylnich i przednich), z których każde ma taki sam nacisk na podłoże.

Hamm GRW osiągają prędkość do 20 km/h i są wyjątkowo stabilne. Napędzane są przez silniki takich producentów jak Cummins i Deutz.

Filtry do tych maszyn Hamm dobieramy na podstawie pełnych oznaczeń z walca lub dokładnych numerów odczytanych z wymontowanych filtrów. Oferowane przez nas filtry pochodzą od najlepszych zachodnich producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo również części silnikowe to walców Hamm GRW.

Filtry do HAMM GRW 10 Deutz F6L912

Filtry do HAMM GRW 15 Deutz F6L912

Filtry do HAMM GRW 15.3 Deutz

Filtry do HAMM GRW 18 Deutz F6L912

Filtry do HAMM GRW 20 Deutz F6L912

Filtry do HAMM GRW 30 Deutz F6L912

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.