Filtry do HAMM

Filtry do maszyn drogowych i budowlanych marki HAMM. W ofercie wszystkie filtry do walców i zagęszczarek różnego typu, a także innych maszyn dostarczanych przez tego producenta.

Charakterystyczne pomarańczowe walce HAMM to maszyny coraz częściej spotykane na polskich budowach drogowych. W przeciwieństwie do maszyn innych producentów, maszyny HAMM to stosunkowo często walce nowe lub kilkuletnie.

W ofercie również wszystkie części zamienne do silników Kubota montowanych w wielu mniejszych modelach Hamma.

Powstała w latach 70. XIX wieku niemiecka marka pojazdów budowlanych, przeznaczonych do prac drogowych Hamm, jest jedna z najpopularniejszych w Polsce.

Firma od 1911 roku, kiedy to powstał pierwszy walec marki Hamm, zajmuje się produkcją zagęszczarek, walców gładkich oraz walców statycznych.

Maszyny niemieckiego producenta są łatwe w obsłudze, a przy tym mają bardzo wysokie walory użytkowe. Służą klientom do wszelkich prac związanych z zagęszczaniem podłoża, przy budowie dróg i pracach ziemnych.

Pośród wielu oferowanych egzemplarzy każdy klient znajdzie maszynę odpowiadającą indywidualnym  wymaganiom. Występują różne rodzaje zagęszczarek przystosowane to każdego rodzaju nawierzchni, niektóre z nich potrafią pokonywać wzniesienia o nachyleniu do 70 proc.  i to przy masie dochodzącej do 25 ton. Hamm oferuje zarówno walce statyczne jak i wibracyjne.

Nasza firma oferuje zestawy filtracyjne do każdej maszyny tej niemieckiej marki. Dobierzemy każdy rodzaj filtra. Zarówno filtry silnikowe (powietrza, paliwa i oleju), jak i filtry odpowiedzialne za resztę podzespołów maszyny (hydrauliczne, kabinowe).

Konieczne przy składaniu zapytania o filtr jest podanie pełnych danych maszyny lub oznaczeń, jakie występowały na uprzednio zamontowanych filtrach.

Filtry do HAMM Hamm HD i HW

Filtry do HAMM maszyny HAMM

Filtry do HAMM Hamm DV

Filtry do HAMM Hamm GRW

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.