Filtry do HAMM DV

Filtry do walców tandemowych marki Hamm dostępne na miejscu lub z krótkim terminem realizacji.

Wszystkie elementy filtrujące występujące w silniku oraz w podzespołach maszyny dostępne w ofercie. Filtry paliwa, powietrza oraz oleju silnikowego, a także filtry hydrauliczne, kabinowe a także wszelkiego rodzaju odpowietrzniki i separatory.

Walce marki Hamm służą klientom z całego świata w zagęszczaniu podłoża i budowie dróg. Dzięki świetnemu przystosowaniu do ciężkich warunków terenowych oraz nawierzchniowych, na którym pracują, walce Hamm spełniają wszystkie potrzeby  użytkowników.

Również walce tandemowe DV mogą poszczycić się nie tylko łatwością obsługi i pracy w trudnym terenie, ale i wygodą jaką oferują operatorowi. Dysponują one przestronną panoramiczna kabiną, graficznym wyświetlaczem kontrolnym, niezależnym wyborem oscylacji i wibracji, osobną regulacją dla przedniego i tylnego bębna, precyzyjnym systemem zraszania oraz świetnym dostępem dla serwisu.

Tonaż walców Hamm DV gotowych do pracy oscyluje wokół 8 do 12 ton.  W tych modelach walców niemieckiego producenta stosowane są silniki marki Deutz oraz Hatz.

Wszystkie oferowane przez nas filtry pochodzą od najlepszych producentów. Aby dobrać odpowiednie filtry należy podać pełne dane z maszyny, w której pracują lub oznaczenia odczytane z wymontowanych filtrów. Oferujemy również części silnikowe do maszyn Hamm DV.

Filtry do HAMM DV 3 Hatz 2L40S

Filtry do HAMM DV 3 K Hatz 2M41

Filtry do HAMM DV 6 (K) Deutz F3L912

Filtry do HAMM DV 6.4K Deutz BF4L1011F

Filtry do HAMM DV 8 D/D;K;S/D;TANDEM Deutz F4L912

Filtry do HAMM DV 8/0 (V;K) SUPER Deutz BFM 1012 (C;E;EC)

Filtry do HAMM DV 8.4 K SUPER Deutz BFM 1012 (C;E;EC)

Filtry do HAMM DV 8.21 Deutz F4L912

Filtry do HAMM DV 8.42 SUPER Deutz BFM 1012 (C;E;EC)

Filtry do HAMM DV 15

Filtry do HAMM DV 40TV Hatz 4W35T

Filtry do HAMM DV 70 Deutz BF 4M2012

Filtry do HAMM DV 85 Deutz TCD 2012 L04 2V

Filtry do HAMM DV 90 Deutz BF4M2012

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.