Filtry do kompresora CompAir

Filtry do wszystkich modeli kompresorów i sprężarek renomowanej marki CompAir. Do maszyn tego producenta, niezwykle popularnych tak w Polsce, jak i na świecie – oferujemy filtry olejowe silnika, filtry powietrzne oraz paliwowe.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojego CompAira. Dostarczamy zarówno do popularnych na polskich placach budowy urządzeń mobilnych, jak i specjalistycznych sprężarek stacjonarnych.

Comp Air jest producentem kompresorów mobilnych (zwanych też przewoźnymi) sprężarek śrubowych pracujących jako bezolejowe, sprężarek śrubowych z wtryskiem oleju (smarowanych), sprężarek tłokowych, także w wersji wysokociśnieniowej.

Filtry do sprężarki CompAir

Maszyn CompAir – oprócz aplikacji przemysłowych stosowane są szeroko w budownictwie drogowym, robotach ziemnych oraz przy budowie większych obiektów kubaturowych.
Obok maszyn marek Atlas Copco, Airman, Kaeser, to właśnie CompAir należy do leaderów na europejskim rynku sprężarek mobilnych.

Filtry do COMPAIR 37G6

Filtry do COMPAIR 750-170S Cummins LTA10

Filtry do COMPAIR 1650N

Filtry do COMPAIR 6040N

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.