Filtry do CompAir

Filtry do wszystkich modeli sprężarek, agregatów i kompresorów marki CompAir, a także innych maszyn budowlanych i górniczych produkowanych pod ta marką. W ofercie wszystkie modele filtrów do maszyn marki CompAir.

CompAir jest bardzo popularnym w Polsce dostawcą kompresorów oraz sprężarek.

Firma ComAir dostarcza kompresory przewoźne, sprężarki śrubowe, sprężarki tłokowe, wysokociśnieniowe sprężarki tłokowe. Maszyny te stosowane są głównie w budownictwie drogowym i infrastrukturalnym.

Oferujemy do maszyn tej marki wszystkie filtry powietrza, paliwa, oleju silnikowego.

Pytając o filtry konieczne będzie podanie danych z maszyny lub numeru z poprzednich filtrów w niej zamontowanych. Dobierzemy dla Państwa kompletny zestaw filtracyjny maszyny lub pojedyncze filtry, w zależności od zapotrzebowania.

Zakupione u nas produkty gwarantują najwyższą jakość pracy, gdyż pochodzą od renomowanych sprawdzonych producentów z Włoch, Niemiec czy USA.

CompAir filtry

Filtry można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy lub zamówić wysyłkę w dowolne miejsce w Polsce oraz za granicę.


Filtry do COMPAIR CYCLON

Filtry do COMPAIR C

Filtry do COMPAIR Kompresor

Filtry do COMPAIR L i LRS

Filtry do COMPAIR CR

Filtry do COMPAIR DLT

Filtry do COMPAIR H

Filtry do COMPAIR RA

Filtry do COMPAIR ZITAIR

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.