Filtry do CompAir DLT

Filtry do średnich i ciężkich kompresorów oraz sprężarek mobilnych (przewoźnych) marki CompAir serii DLT.

Maszyny tej serii są szeroko wykorzystywane w pracach budowlanych i ziemnych, w szczególności przy budowie oraz remontach dróg, a także w innego rodzaju pracach o charakterze infrastrukturalnym.

W ComAirach DLT pracują silniki spalinkowe renomowanych marek takich jak: Perkins, czy Deutz. Do maszyn tej serii mamy w swojej ofercie filtry olejowe, powietrzne i paliwowe.

Poniżej lista wybranych modeli CompAir DLT, do których filtry mamy w ofercie. Pełne lista maszyn DLT dostępna przy kontakcie telefonicznym lub e-mailowym z naszymi konsultantami.

Filtry do COMPAIR DLT 0406 Deutz F3M2011

Filtry do COMPAIR DLT 0427

Filtry do COMPAIR DLT 0702 Deutz F4M1011F

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.