Filtry do ładowarki Wacker Neuson

W ofercie filtry do ładowarek kołowych Wacker Neuson WL oraz innych ładowarek i maszyn tego producenta. Całe zestawy i pojedyncze filtry (hydrauliki, oleju, paliwa, powietrza, kabinowe) dostępne w sprzedaży. Produkt najwyższej jakości.Filtry do ładowarki Wacker Neuson

Oferujemy ponadto części silnikowe oraz osprzęt silnika do maszyn Wacker WL, w szczególności Perkins. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową posiadanego przez nas asortymentu na cały kraj za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Wacker to globalna firma projektująca i produkująca maszyny budowlane, ubijaki, zagęszczarki oraz stopy wibracyjne. Monachijski koncern, założony w roku 1848, notowany na niemieckiej giełdzie to jeden ze światowych liderów w swojej branży. Obecnie posiada ponad 40 oddziałów na całym świecie i ponad 140 agencji sprzedażowych i biur deelerskich.

Ładowarki Wacker serii WL doskonale wytrzymują duże obciążenia i sprawdzają się na placach budowy całego świata. Dzięki zastosowanym innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i systemom wspomagającym (np. easy lock czy też opcjonalne szybkozłącza) , maszyny te są w stanie ukazać optymalność swoich osiągów. Regularna wymiana filtrów pomaga w przedłużeniu żywotności każdej maszyny budowlanej.

Najpopularniejszymi z ładowarek kołowych Wacker są modele WL48 i WL50. Są przystosowane do tego, by pracować w najcięższych warunkach dzień po dniu. Stabilność, zwrotność, elastyczność, niskie zużycie paliwa i bezproblemowa konserwacja to tylko niektóre z plusów tych maszyn. Niezwykle mocne (zazwyczaj czterocylindrowe  silniki Perkins, Deutz ) sprawiają, że ładowarki Wacker WL są bardzo wydajne i bezproblemowo radzą sobie z najmniej sprzyjającymi warunkami roboczymi.

Filtry do ładowarek Wacker Neuson

Filtry do WACKER WL 18 Perkins 403C11

Filtry do WACKER WL 25 Perkins 404C15

Filtry do WACKER WL 30 Perkins 404C22

Filtry do WACKER WL 36 Perkins 494C22

Filtry do WACKER WL 37 Deutz BF4M2011

Filtry do WACKER WL 48 Deutz F4M2011

Filtry do WACKER WL 50 Deutz BF4M2011

Filtry do WACKER WL 55 Deutz BF4M2011

Filtry do WACKER WL 57 Perkins 1103C-44T

Filtry do WACKER WL 57 Perkins 1104D-44T

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.