Wacker filtry

Wszystkie rodzaje filtrów do maszyn budowlanych i drogowych produkcji Wacker i Wacker Neuson. Oferujemy każdy rodzaj i model filtrów  występujących w maszynach Wacker. Filtry powietrza, oleju silnikowego i hydraulicznego, paliwa a także filtry kabinowe.Wacker filtry

Wacker oferuje maszyny do każdego rodzaju prac budowlanych, w szczególności do prac drogowych. W ofercie firmy są też produkty wykorzystywane w rolnictwie.

W ofercie firmy główne produkty stanowią maszyny do zagęszczania podłoża tj. walce, zagęszczarki listwy wibracyjne oraz urządzenia wspomagające, takie jak młoty udarowe, przecinarki, agregaty oraz wiele innych. Drugim segmentem są większe maszyny - koparki, wozidła, a w szczególności ładowarki. Wacker swoja popularność zawdzięcza przede wszystkim wynalezieniu w latach 30. lekkich i zwrotnych ubijaków.

filtry WackerW maszynach Wacker i Wacker Neuson, w których tak dużą rolę odgrywają układy hydrauliczne, szczególnie ważne jest przeprowadzanie regularnych przeglądów technicznych obejmujących wymianę filtrów. Ograniczy to znacznie ryzyko wydatków na naprawy, które w przypadku nowszych maszyn nie należą do tanich.

Filtry, które oferujemy w sprzedaży pochodzą od najlepszych zachodnich producentów m.in. z USA, Niemiec i Japonii. Gwarantuje to ich najwyższą jakość. Aby dobrać odpowiednie filtry konieczne jest podanie pełnych danych z maszyny lub oznaczeń odczytanych ze starych filtrów.

Filtry do WACKER ładowarki

Filtry do WACKER zagęszczarki

 filtry do wacker

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.