Filtry do ładowarki Takeuchi

Filtry do ładowarek Takeuchi TL. Maszyny tej serii to bardzo nowoczesne konstrukcyjnie miniładowarki gąsienicowe. Ładowarki tego typu to maszyny służące do pracy w różnorodnym terenie, w szczególności na trudnym i niestabilnym podłożu.

Filtry do ładowarki TakeuchiMiniładowarki gąsienicowe stosunkowo młode konstrukcję. Na większą skalę pojawiły się na świtowych budowach dopiero w ostatnim dziesięcioleciu. Jednakże już w Polsce są one coraz częściej spotykane.

Takeuchi, obok Bobcata oraz Caterpillara, należy do światowych leaderów w produkcji maszyn tego typu.

W ładowarkach Takeuchi pracują najczęściej 4-cyl japońskie jednostki napędowe Diesel marek: Yanmar, Isuzu, Kubota. Do tych silników oferujemy wszystkie części zamienne i eksploatacyjne.

Oprócz koparek serii TB oraz ładowarek serii TL, oferujemy również filtry i części silnikowe do innych maszyn Takeuchi, takich jak:

  • Takeuchi TC 960 – wozidło gąsienicowe.
  • Takeuchi TCR 50  – wozidło gąsienicowe z kabiną operatora.
  • Takeuchi TZ 250 – minikoparki Takeuchi (specjalne wersje)

Filtry do TAKEUCHI TL 10

Filtry do TAKEUCHI TL 26

Filtry do TAKEUCHI TL 120 Yanmar 4TNV84T

Filtry do TAKEUCHI TL 126 Isuzu

Filtry do TAKEUCHI TL 130 Yanmar 4TNE98 / 4TNV84T

Filtry do TAKEUCHI TL 140 Isuzu

Filtry do TAKEUCHI TL 150 Yanmar

Filtry do TAKEUCHI TL 220 Yanmar 4TNV84 TURBO

Filtry do TAKEUCHI TL 230 Yanmar 4TNV98

Filtry do TAKEUCHI TL 240 Yanmar 4TNV98I-TURBO

Filtry do TAKEUCHI TL 250 Kubota V 3800Di Turbo

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.