Filtry do Takeuchi

Filtry do wszystkich modeli koparek i minikoparek marki Takeuchi.

Takeuchi jest wiodącym japońskim producentem kompaktowego sprzętu budowlanego takiego jak minikoparki, koparki hydrauliczne, ładowarki gąsienicowe i wiele innych.

Filtry do TakeuchiDo maszyn Takeuchi oferujemy wszystkie rodzaje filtrów. Filtry powietrza, filtry paliwa, filtry oleju silnikowego, filtry hydrauliczne, filtry kabinowe oraz odpowietrzniki i zabezpieczenia filtrów. Większość filtrów do Takeuchi dostępna od ręki, dziś zamawiasz -  jutro montujesz. Skontaktuj się z naszymi konsultantami i sprawdź naszą ofertę. W ofercie również części silnikowe do Takeuchi.

Wszystkie filtry dobierzemy na podstawie podanych przez Państwa informacji, dlatego też prosimy o dokładne odpisanie danych z tabliczki znamionowej Państwa koparki Takeuchi. W przypadku braku tych informacji możemy pomóc w odszukaniu odpowiedniego zamiennika po podaniu nam numerów ze starych filtrów. Oferowane przez nas filtry są najwyższej jakości oraz w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dystrybuujemy wyłącznie filtry najwyższej jakości. Do maszyn japońskiego producenta oferujemy również wszystkie części silnikowe i osprzęt silnika. Zakupiony towar można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy lub zamówić wysyłkę kurierską w dowolne miejsce w Polsce i zagranicą. Wysyłka towaru odbywa się codziennie za pośrednictwem kuriera DHL.

Filtry do TAKEUCHI TL

Filtry do TAKEUCHI TB

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.