Filtry do Manitou MRT

Wszystkie filtry do ładowarek teleskopowych Manitou dostępne od ręki lub w krótkim terminie realizacji. Każdy model i rodzaj filtra dobierzemy na podstawie danych z Państwa maszyny lub oznaczeń odczytanych z wcześniej zamontowanego filtra. Oferujemy filtry powietrza, paliwa, oleju, filtry hydrauliczne, kabinowe, separatory oraz odpowietrzniki.

Filtry do Manitou MRTManitou jest światowym liderem w produkcji maszyn z zastosowanym wysięgnikiem teleskopowym. Maszyny te nazywamy ładowarkami teleskopowymi lub też uniwersalnymi nośnikami osprzętu. Wykorzystywane są niemal w każdym sektorze gospodarki na całym świecie.

Rozwinięciem idei ładowarek teleskopowych są maszyny obrotowe. Manitou oznacza je symbolem MRT. Wyposażone są one w szybkozłącze,  umożliwiające szybkie zmienianie osprzętu zamontowanego na ładowarce. Ładowarki teleskopowe Manitou są w stanie podnieść  ładunek nawet na wysokość 30 metrów, przy ciężarze do 5 ton. Układ jezdny ładowarek MRT ma możliwość pracy w 3 trybach: skrętne tylko przednie koła, skrętne wszystkie koła oraz tzw. „układ kraba”. Obecnie najpopularniejszą maszyną z serii MRT na polskim rynku jest Manitou MRT 21150 Privilege.

W ładowarkach teleskopowych Manitou MRT najczęściej stosuje się silniki Mercedesa. Do silników ładowarek teleskopowych możemy również zaoferować wszystkie części silnikowe.

Manitou MRT filtry

Filtry do MANITOU MRT 1330

Filtry do MANITOU MRT 1430

Filtry do MANITOU MRT 1540

Filtry do MANITOU MRT 1650 S

Filtry do MANITOU MRT 1840

Filtry do MANITOU MRT 1850 Perkins 1004-40TW

Filtry do MANITOU MRT 2145M Perkins

Filtry do MANITOU MRT 2150M Perkins

Filtry do MANITOU MRT 2150 Mercedes OM 904LA

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.