Filtry do Manitou

Filtry do wszystkich maszyn marki Manitou – wózków widłowych i ładowarek budowlanych oraz rolniczych. Dysponujemy filtrami do wszystkich maszyn tej francuskiej marki. Są to m.in. filtry występujące w wózkach teleskopowych, podnośnikach, ładowarkach i wielu innych maszynach Manitou.

Filtry do ManitouDostępne filtry powietrza, filtry oleju, filtry paliwa, filtry hydrauliczne, filtry kabinowe oraz różnego rodzaju odpowietrzniki i zabezpieczenia. W ofercie również części zamienne do silników stosowanych w Manitou, w szczególności silników Perkins oraz Kubota.

Manitou od ponad 50 lat działa na rynkach: konstrukcyjnym, przemysłowym, rolniczym, górniczym oraz na wielu innych. Firma oferuje rozwiązania adresowane do wielu branż. Maszyny Manitou służą do pracy w branży logistycznej i dystrybucji, transporcie produktów materiałów sypkich, magazynowaniu, rolnictwie, budownictwie infrastrukturalnym (np. budowa i konserwacja mostów, wiaduktów).

Wszystkie produkty Manitou spełniają wymogi techniczne, ekonomiczne i normatywne wymagane w krajach Uniii Europejskiej oraz USA.

Manitou w swojej ofercie posiada największą gamę teleskopowych maszyn do ładowania. Znajdziemy w niej nie tylko ładowarki samojezdne, ale również platformy robocze i urządzenia montowane na innych pojazdach. Różnorodność sprzętu jaki może być montowany na pojazdach Manitou dodatkowo sprawia, że prace prowadzone tymi maszynami są prowadzone szybko i efektywnie.

Aby dobrać odpowiedni zestaw filtrów należy przy składaniu zapytania podać pełne dane z maszyny lub oznaczenia z filtrów uprzednio w niej zamontowanych. Do maszyn Manitou posiadamy również wszystkie części silnikowe.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych filtrów, w które zaopatrujemy się u najlepszych zachodnich dostawców z Włoch, Niemiec i USA.

Filtry Manitou

Filtry do MANITOU ładowarki MRT

Filtry do MANITOU ładowarka MLT

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.