Filtry do koparki Hanix

Filtry i części silnikowe do wszystkich typów koparek, minikoparek i minikoparek renomowanej japońskiej marki HANIX serii H. Niemal wszystkie filtry do Hanixa dostępne od ręki.

Hanix (dawniej Nissan-Hanix)to japoński producent minikoparek. Z racji bardzo rozbudowanej sieci sprzedaży oraz wielkiej popularności w Europie, uważany często za markę brytyjska (główna siedziba w Hanix Europe w Denton koło Manchesteru w Anglii ). Jednakże całość zastosowanych rozwiązań w tych maszynach to konstrukcje japońskie.

Minikoparki Hanix H to urządzenia wyposażone najczęściej w japońskie silniki Diesel dostarczane przez Mitsubishi lub Isuzu (nieliczne modele również silniki Kubota). Są to zarówno silniki 3 jaki 4-cylindrowe. Najmniejsze modele – Kubota D722 oraz Mitsubishi L3E, większe Isuzu 4Le1, 4JB1 oraz Mitsubishi K4N. Do wszystkich tych silników, oprócz filtrów oferujemy również wszystkie części silnikowe – tłoki, pierścienie, panewki, uszczelki, rozruszniki, pompy wody i wiele innych.

Świadczymy również usługi z zakresu profesjonalnego serwisu i remontów koparek Hanix. Na wszystkie  wykonane usługi wystawiane są pisemne gwarancje.

Poniżej lista najpopularniejszych modeli koparek Hanixa. Jeżeli nie znaleźliście Państwo na niej swojej maszyny, prosimy o podanie danych z jej tabliczki znamionowej naszym konsultantom. Z całą pewnścią mamy w ofercie filtry i części silnikowe do Państwa modelu maszyny Hanix.

Filtry do HANIX H 08B Kubota D722

Filtry do HANIX H 08-2

Filtry do HANIX H 12A Mitsubishi L 3E

Filtry do HANIX H 15A Mitsubishi L3E

Filtry do HANIX H 15B (Plus) Mitsubishi L 3E

Filtry do HANIX H 15B-2 (Plus -2) Mitsubishi L 3E

Filtry do HANIX H 22A Mitsubishi S 3L2

Filtry do HANIX H 22B Isuzu 3YC1

Filtry do HANIX H 22B Mitsusbishi L 3E

Filtry do HANIX H 24 Mitsubishi K3E

Filtry do HANIX H 26B Isuzu 3LD1

Filtry do HANIX H 29A Isuzu 3LD1

Filtry do HANIX H 35A Isuzu 3 LD1

Filtry do HANIX H 36A Isuzu 3LD1

Filtry do HANIX H 36B Isuzu 3LD1

Filtry do HANIX H 45A Isuzu C240

Filtry do HANIX H 50B Isuzu 4LE1

Filtry do HANIX H 50B Mitsubishi K4N

Filtry do HANIX H 50C Mitsubishi K4N

Filtry do HANIX H 56C Mitsubishi K4N

Filtry do HANIX H 75B Isuzu 4JB1

Filtry do HANIX H 75C/CV Kubota V 3300

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.