Filtry do Hanix

Oferujemy wszystkie filtry do minikoparek HANIX. Większość filtrów do Hanixa dostępnych od ręki z naszego magazynu. Szybka wysyłka kurierska na cały kraj.

Hanix to jeden z najbardziej znanych na świecie firm produkujących małe maszyny budowlane, w szczególności koparki gąsienicowe. Minikoparki Hanix obecne na rynku od ok. 40 lat, to bardzo cenione konstrukcje. W szczególności zastosowane w maszynach japońskie silnik Diesel marki Mitsubishi i Isuzu zyskały renomę jednych z najlepszych na rynku.

W naszej ofercie znajda Państwo wszystkie modele i rodzaje filtrów do maszyn japońskiego producenta koparek, minikoparek – Hanix i Nissan Hanix. Oferujemy zarówno kompletne zestawy filtracyjne jak i pojedyncze filtry. Znajdą Państwo u nas wszystkie filtry powietrza, filtry paliwa, filtry olejów silnikowego i hydraulicznego, filtry kabinowe oraz odpowietrzniki i zabezpieczenia filtrów.

Aby pomóc Państwu w doborze odpowiedniego filtra, nasi konsultanci są dostępni pod telefonem i adresem e-mail od poniedziałku do piątku.

Oferujemy pochodzą od najlepszych producentów niemieckich, japońskich i amerykańskich. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową. Towar wysyłamy w każde miejsce w kraju i zagranicą za pośrednictwem kuriera DHL. W razie wątpliwości bądź pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Filtry do HANIX H

Filtry do HANIX N

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.