Filtry do koparki GEHL

Filtry do koparek oraz minikoparek Gehla. Większość filtrów dostępna wprost z naszego magazynu.

W stałej ofercie również części silnikowe do jednostek napędowych stosowanych w maszynach GEHL.

Filtry do GEHL, GEHLMAX MB 138 Lombardini LDW 903

Filtry do GEHL, GEHLMAX MB 138 Isuzu 3KC1

Filtry do GEHL, GEHLMAX MB 145 Perkins 103-10

Filtry do GEHL, GEHLMAX MB 148 Isuzu 3KC1

Filtry do GEHL, GEHLMAX MB 148 Perkins 103-10

Filtry do GEHL, GEHLMAX MB 148 Lombardini LDW 903

Filtry do GEHL, GEHLMAX MB 245 Perkins 103-15

Filtry do GEHL, GEHLMAX MB 288 Isuzu 3LD1

Filtry do GEHL, GEHLMAX MB 358 Isuzu 3LD1

Filtry do GEHL, GEHLMAX MB 445 (M) Deutz F4L1011

Uwaga:

Od właściwego smarowania silnika zależy przede wszystkim stopień jego zużycia ero­zyjnego.

Procesy erozyjne  występują na powierzchniach części silnkowych, w wyniku kontaktu powierzchni metalu z metalem. Polegają one na ścieraniu wszel­kich nierówności oraz przenoszeniu cząstek metalowych z jednych po­wierzchni na inne.

Objawiają się one w postaci zatarć oraz nadspawań na trących o siebie powierzchniach. Erozja jest wynikiem złego smarowania. Przy normalnych warunkach pracy silnika, największe zużycie erozyjne następuje podczas uruchamiania zimnego silnika, a także przy wszystkich jego zapalaniach i gaszeniach.

Dzieje się tak dlatego, że podczas rozruchu zimengo silnika olej, podawany kana­łami przez pompę, nie dociera od razu do wszystkich części ru­chowych (ograniczona prędkość przepływu). Z tego też względu w miejscach, gdzie olej jeszcze nie zdążył dopłynąć, jest zapewnione najwyżej tylko tarcie półsuche. Narażone są na to najbardziej tu­leje cylindrów.  Zjawisko to nie ma tak nasilonego charakteru w silniku nagrzanym.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.