Filtry do GEHL

Filtry do ładowarek i miniładowarek marki GEHL, a także maszyn GEHLMAX.

Oferujemy w sprzedaży wszystkie możliwe filtry i zestawy filtracyjne do ładowarek kołowych oraz miniładowarek Gehla, oraz filtry do minikoparek Gehlmax.

Gehl jest uznanym na rynku amerykańskim producentem maszyn budowlanych. Do jego maszyn oferujemy poza filtrami wszystkie silnikowe części zamienne oraz osprzęt silnika.

W sprzedaży dostępne filtry powietrza, paliwa, oleju, hydrauliki, filtry kabinowe oraz różne odpowietrzniki i zabezpieczenia.

Dobierzemy zamienniki do każdego rodzaju i modelu filtra.

Przed złożeniem zapytania prosimy o odpisanie pełnych danych z maszyny lub oznaczeń z poprzednio zamontowanego filtra.

Filtry do Gehlmax

Wymiana części eksploatacyjnych, w tym filtrów, jest jedną z najważniejszych czynności serwisowych, a zarazem jedną z najłatwiejszych dróg do utrzymania silnika i całej maszyny w optymalnej kondycji, zapewnienia bezawaryjną pracę. Regularne przeglądy techniczne ograniczają też znacznie wydatki związane z naprawami.

Zakupiony towar mogą Państwo odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy, bądź zamówić wysyłkę kurierem w dowolne miejsce w kraju i zagranicą. Gwarantujemy najlepszą jakość naszych filtrów i najniższą cenę w Polsce. Filtry pochodzą od najlepszych producentów z Włoch, Niemiec i USA.

Filtry do GEHL, GEHLMAX Minikoparki Gehlmax NX

Filtry do GEHL, GEHLMAX Ładowarki przegubowe KL, AL

Filtry do GEHL, GEHLMAX Koparki MB

Filtry do GEHL, GEHLMAX Miniładowarki SL

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.