Filtry do ładowarki DOOSAN DL

Filtry do maszyn marki Doosan serii DL dostępne na miejscu od ręki lub w krótkich terminach realizacji. Wszystkie filtry występujące w maszynach tej serii znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Maszyny serii Doosan DL to duże ładowarki dysponujące sporą mocą oraz przygotowane do ciężkiej pracy. Z racji tego wymiana filtrów powinna odbywać się częściej niż w mniej obciążonych maszynach. w szczególności dotyczy to filtrów układu hydraulicznego.

Ładowarki te są wykorzystywane do prac w kopalniach odkrywkowych, kamieniołomach, wysypiskach oraz przy kształtowaniu terenu.

Marka Doosan to dostawca nowoczesnych maszyn budowlanych, znanych i cenionych w większości krajów świata. Wśród tych dużych maszyn można wyróżnić takie modele jak: DL200, DL300, DL400. Ładowarki kołowe Doosan DL wyposażone są w większości w silniki produkcji Doosana.

Oferujemy do maszyn Doosana zarówno zestawy filtrów do wybranego modelu maszyny, jak i pojedyncze filtry oleju silnikowego, paliwa, oleju hydraulicznego, powietrza, filtry kabinowe, separatory wody oraz odpowietrzniki. Wszystko produkty dostępne w najwyższej jakości. Towar importowany on najlepszych zachodnich producentów.

Filtry do DOOSAN DL 200

Filtry do DOOSAN DL 300 06- DL 08

Filtry do DOOSAN DL 400 06-

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.