Doosan filtry

Filtry do koparek i ładowarek, a także wózków widłowych marki koreańskiej marki Doosan.

Wszystkie występujące filtry w maszynach marki Doosan znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Pełne zestawy filtrujące oraz pojedyncze filtry paliwa, oleju silnikowego, powietrza, hydrauliki, separatory wody a także filtry do kabin maszyn. Filtry w większości dostępne od ręki, rzadziej spotykane są dostępne na zamówienie w kilka dni roboczych.

Maszyny marki Doosan od momentu pojawienia się na rynku należą do najpopularniejszych, a także  najchętniej wybieranych przez użytkowników.

W ofercie Doosana znajdziemy koparki kołowe, koparki gąsienicowe (średnie i duże) wozidła, ładowarki kołowe, minikoparki, podnośniki teleskopowe. Wszystkie te maszyny zajmują czołowe miejsca w swojej klasie we wszystkich kategoriach.

W maszynach marki Doosan spotykamy takie silniki jak: Daewoo/Doosan; Yanmar, Cummins, Kubota oraz Isuzu. Oferujemy również wszystkie silnikowe części do tych maszyn.

Solidna konstrukcja maszyn Doosan dobrze sprawdza się podczas wykonywania ciężkich robót. Maszyny Doosan, jak wiele innych produktów przemysłu koreańskiego, to urządzenie wyposażone w wiele nowości technologicznych.

Filtry do Doosana

Dysponujemy najlepszej jakości filtrami produkcji europejskiej i amerykańskiej. Filtry dobieramy na podstawie przedstawionych przez Państwa danych z maszyny lub oznaczeń odczytanych ze starych filtrów.

Filtry do DOOSAN Koparki DX

Filtry do DOOSAN Ładowarki DL

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.