Filtry do Zeppelin

Filtry do koparek kołowych, ładowarek kołowych, minikoparek kołowych i gąsienicowych oraz innych maszyn Zeppelin. Oferujemy zamienniki do każdego rodzaju i modelu filtrów. Filtry paliwa, filtry powietrza, filtry oleju hydraulicznego, filtry oleju silnikowego, filtry kabinowe, odpowietrzniki oraz zabezpieczenia dostępne na miejscu.

Filtry do ZeppelinZeppelin jest ogólnoświatową marką, która współpracuje z takimi potentatami jak Caterpillar, Hyster, Class czy też New Holland. Poza maszynami budowlanymi oraz rolniczymi Zeppelin zajmuje się również napędami do statków i pociągów. Nazwa Zeppelin jest synonimem jakości, zaangażowania i dbałości o klienta.

Produkty marki Zeppelin kojarzą się przede wszystkim z trwałością, wytrzymałością i najlepszą jakością.

Filtry ZeppelinDowodem tego może byś, że w wielu krajach można spotkać stare maszyny budowlane tej marki, będące w ciągłym użyciu oraz dobrej kondycji technicznej, pomimo wielu lat eksploatacji.

Aby jednak utrzymać sprawność roboczą maszyn Zeppelin, należy pamiętać o wymianie części eksploatacyjnych, w tym filtrów, oraz regularnych przeglądach technicznych co ma na celu utrzymanie maszyny w odpowiedniej kondycji.

Składając zapytanie o filtry należy podać pełne dane z maszyny lub dokładne oznaczenia odczytane z filtrów. Filtry dobierzemy również na podstawie wymiarów i zdjęć. We wszystkie filtry zaopatrujemy się u najlepszych zachodnich producentów m.in. z Włoch, Niemiec i USA.

Filtry do ZEPPELIN koparki ZM

Filtry do ZEPPELIN ładowarki ZL

Filtry do ZEPPELIN minikoparki ZR

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.