Filtry do Weidemann

W ofercie wszystkie filtry występujące w maszynach renomowanej marki Weidemann.  Filtry powietrza, filtry paliwa, filtry oleju, filtry hydrauliczne, filtry kabinowe, zabezpieczenia i odpowietrzniki. Pojedyncze filtry oraz zestawy na całą maszynę.

Filtry do Weidemann

Weidemann jest międzynarodową marką, która od ponad 40 lat projektuje i produkuje kompaktowe ciągniki Hoftrac oraz ładowarki kołowe i teleskopowe.

Maszyny te to w większości sprzęt adresowany do rolnictwa, a nie budownictwa. Jednakże niekiedy ładowarki tej marki są również spotykane na placach budowy. Do wszystkich maszyn rolniczych tej marki oferujemy filtry i części silnikowe.

Filtry Weidemann

Weidemann oferuje mocne, niezwykle zwrotne maszyny, które pomagają rolnikom w wielu codziennych pracach przeładunkowych, a także transportowych.

W ofercie Weidemana znajdziemy również szeroką gamę osprzętu do maszyn, co sprawia że te uniwersalne urządzenia wykorzystywane są przez wciąż nowe branże.

Aby dobrać poprawne zamienniki, konieczne jest podanie pełnych danych z maszyny lub oznaczeń odczytanych ze starych filtrów. Istnieje również możliwość dobrania filtrów na podstawie przesłanych do nas zdjęć i wymiarów starych filtrów.

Sprzedawane przez nas filtry pochodzą od najlepszych zachodnich producentów co gwarantuje ich doskonałą jakość.

Filtry do WEIDEMANN 5000-Serie

Filtry do WEIDEMANN 900-Serie

Filtry do WEIDEMANN Seria 1000, 2000

Filtry do WEIDEMANN 4000-Serie

Filtry do WEIDEMANN 3000-Serie

Filtry do WEIDEMANN CX-Serie

Filtry do WEIDEMANN T-Serie (Teleskoplader)

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.