Filtry do maszyn Vogele

VOGELE filtry do rozściełacza, układarki Vogele.

Filtry do maszyn drogowych i budowlanych marki Vogele dostępne w naszej ofercie. Wszystkie filtry paliwa, powietrza, oleju, hydrauliki, filtry cieczy, separatory, odpowietrzniki i inne elementy układu filtrującego. Pełne komplety filtrujące lub pojedyncze sztuki, według zapotrzebowania.

Filtry do maszyn VogeleVogele jest czołowym producentem ciężkich maszyn budowlanych, do naprawy nawierzchni oraz budowy dróg.

Za najbardziej rozpoznawalny produkt firmy można uznać układarki gąsienicowe oraz rozkładarki asfaltu.

Maszyny tej marki znane są z tego, że umożliwiają szybki i bezproblemowy remont, czy też budowę drogi. A mniejsze maszyny, takie jak np. Vogele super 1100-2, pozwolą na wypełnienie kanałów odpływowych i wykonanie chodników i ścieżek.

Nowo powstające maszyny marki Vogele (rozścielacz, układarka, rozkładarka) gwarantują innowacyjną i przyjazną użytkownikom technologię, dużą wydajność, odporne na ścieranie wyposażenie, znakomity system napędowy i inne rzeczy które dają przewagę nad konkurencją.

Filtry VogeleFiltry do maszyn drogowych VOGELE. Filtry do rozściełaczy asfaltu, układarek nawierzchni.

Oferujemy filtry tylko najlepszych producentów, takich jak: Donaldson, Baldwin, Schupp, Bosch. Filtry dobieramy na podstawie podanych przez Państwa oznaczeń z maszyny lub dokładnie spisanych numerów ze starych filtrów wymontowanych z maszyny. Oferujemy również części silnikowe do maszyn Vogele, w szczególności do silników marki Perkins.

Filtry do VOGELE SUPER

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.