Filtry VALMET

Valmet oraz Valtra filtryW ofercie filtry do wszystkich ciągników rolniczych oraz specjalistycznych maszyn leśnych marki Valmet oraz Valtra.

Produkty najwyższej jakości. Filtry oleju silnikowego, paliwa, powietrza, hydrauliki dostępne w naszym asortymencie. Do tych maszyn posiadamy także inne części silnikowe oraz osprzęt silnika. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na cały kraj za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Filtry do ciągnika VALTRA

Valmet i Valtra to seri ciągników rolniczych oraz maszyn do zrywki drewna. Maszyny te są produkowane i wprowadzane na rynek przez fabryki skandynawskie. Valtra  jest owocem połączenia dwóch przedsiębiorstw: fińskiej Valmet oraz szwedzkiej Volvo BM, której korzenie siegają roku 1832.

Filtry Valmet oraz ValtraCiągniki rolnicze Valmet i Valtra są znane ze swojej niezawodności, trwałości i wielofunkcyjności. Są to produkty wysokiej jakości.

Maszyny leśne VALMET to znowu jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn  w swojej klasie.

Od początku działalności tych firm konstruktorzy kładli wielki nacisk na wydajność pracy, maksimum precyzji, bezpieczeństwa i korzyści dla środowiska. Dzięki temu zaoszczędzono czas pracy, środki, paliwo. Daje to wielką satysfakcję i pozwala osiągać większe korzyści przedsiębiorcom.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.