Filtry do Toro

Filtry do ToroFiltry do maszyn ogrodowych oraz rolniczych Toro dostępne w naszej ofercie. Znajdą Państwo u nas filtry oleju silnikowego, filtry paliwa, filtry powietrza, filtry hydrauliczne, separatory, odpowietrzniki i filtry cieczy do swoich maszyn Toro.

Toro jest amerykańską firmą, założoną w 1914 roku, specjalizującą się w produkcji specjalistycznych maszyn to pielęgnacji pól golfowych, terenów zielonych, w tym ogrodów. Produkują również maszyny do pielęgnacji terenów parkowych, małe maszyny do robót ziemnych i spalinowe kosiarki.

Filtry ToroProdukty tej firmy wyróżnia solidność wykonania, komfort i łatwość użytkowania. Zaprojektowane są one do pracy w trudnych warunkach i wymagającym terenie, zachowując przy tym wydajność i komfort. Maszyny Toro stosowane są na całym świecie, również w tak popularnych miejscach jak Wimbledon, stadion Old Trafford w Manchesterze oraz park rozrywki Disney World.

Oferowane przez nas filtry pochodzą od tak renomowanych producentów jak Donaldson, Schupps, Baldwin czy też Bosch. Aby odpowiednio dobrać filtry należy podać pełne dane z maszyny lub dokładnie odczytane oznaczenia ze starych filtrów. Oferujemy również części silnikowe do maszyn amerykańskiego producenta oraz serwis.

Filtry do maszyn Toro

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.