Filtry do Timberjack

Wszystkie filtry do specjalistycznych maszyn Timberjacka w naszej ofercie.

Filtry silnikowe takie jak filtr oleju, paliwa, powietrza oraz filtry hydrauliczne, separatory i filtry kabinowe. Pojedyncze filtry oraz zestawy dla całej maszyny.Filtry do Timberjack

Timberjack jest wiodącym producentem specjalistycznych maszyn leśnych pracujących przy wycinaniu drzew i porządkowaniu terenu. Amerykański producent oferuje również maszyny rolnicze oraz ładowarki.

Obecnie Timberjack jest własnością koncernu John Deere, który jest juz kolejnym właścicielem tej marki (po takich firmach jak Eaton oraz Rauma-Repola). Firma zasłynęła dzięki produkcji zaawansowanych technicznie maszyn przeznaczonych do prac leśnych, gdzie dzięki swojej innowacyjności i wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technicznych, nie miała sobie równych.

Maszyny Timberjack napędzane są przez silniki takie jak: Cummins, Perkins oraz Komatsu. Od roku 2005 produkty Timberjacka zostały częściowo zastąpione produktami z logo John Deere.

Wszystkie filtry do maszyn Timberjack pochodzą od najlepszych producentów. Posiadamy w ofercie takie marki jak: Donaldson, Baldwin, Schupp oraz Bosch. Aby odpowiednio dopasować zamienniki należy podać pełne dane z maszyny w której występują lub odczytać oznaczenia z uprzednio zamontowanych filtrów. Posiadamy również części silnikowe do maszyn Timberjack. 

Filtry Timberjack

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.