Filtry do THWAITES

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie filtry do maszyn Thwaites. Dostępne są filtry oleju, paliwa, powietrza, hydrauliki, cieczy, separatory odpowietrzniki i inne elementy filtrujące. Możliwy zakup pojedynczego filtra oraz całego zestawu filtracyjnego przeznaczonego dla wybranej maszyny.

Filtry do THWAITESThwaites jest brytyjskim producentem maszyn samowyładowczych, wozideł budowlanych oraz pojazdów specjalistycznych. Jego nazwa jest synonimem najlepszych jakości na rynku. Zaawansowane konstrukcyjnie maszyny oraz innowacyjne narzędzia zapewniają klientom najlepsze produkty.

Oferują one wytrzymałość, niezawodność, bezpieczeństwo i ergonomie.

Filtry THWAITESNa każdym etapie rozwoju produktów w branży, Thwaites jest producentem wprowadzającym najwięcej innowacji. Thwaites wychodzi naprzeciw potrzebom klienta już od ponad 6 dekad.

Oferujemy tylko najlepsze filtry takich producentów jak: Baldwin, Donaldson, Schupp, Bosch. Filtry dobieramy na podstawie pełnych danych z maszyny lub dokładnie odczytanych oznaczeń ze starych filtrów. Oferujemy również wszystkie części silnikowe do maszyn Thwaites.

Filtry do THWAITES Wozidła MACH

Filtry do THWAITES Wozidło ALLDRIVE

Filtry do THWAITES 3000, 5000, 6000, 8000, 9000

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.