Filtry do THOMAS

Filtry do wszystkich maszyn marki Thomas dostępne w naszej ofercie. Dostępne filtry powietrza, filtry paliwa, filtry oleju silnikowego, filtry hydrauliczne, odpowietrzniki separatory i inne elementy filtracyjne. Dobieramy również  pełne komplety filtracyjne do konkretnej maszyny.

Filtry do THOMASPółnocno-amerykańska spółka Thomas, to producent miniładowarek, ładowarek oraz miniładowarek kołowych, a także koparek oraz przesiewaczy. Produkty tej marki charakteryzują się niezwykłą mobilnością oraz zwrotnością.

Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom ładowarki Thomas docierają w wiele miejsc niedostępnych dla innych maszyn. Nie przeszkadza im jednak to w wykonywaniu ciężkich prac. Dzięki specjalnym złączą istnieje możliwość podłączenia różnego rodzaju specjalistycznego sprzętu. Świetnie nadają się do prac ogrodniczych a także przy niewielkich inwestycjach budowlanych gdzie niepotrzebne są wielkie maszyny. Dodatkowo w maszynach Thomas montowane są bardzo elastyczne i odpowiednio mocne silniki m.in. Kubota.

Filtry THOMASOferujemy filtry takich marek jak: Donaldson, Baldwin, Schupp, Bosch i inne. Gwarantuje to wysoką jakość filtracji. Aby odpowiednio dobrać filtry do swojej maszyny należy podać dokładne oznaczenia z maszyny w której filtry pracują lub odczytać numery z poprzednio zamontowanych filtrów. Oferujemy również wszystkie części silnikowe maszyn Thomas.

Filtry do THOMAS Ładowarki

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.