Filtry do TEREX

Wszystkie rodzaje i modele filtrów występujących w maszynach marki Terex dostępne od ręki lub na zamówienie z dostawą kurierską. Filtry powietrza, filtry olejów silnikowego i hydraulicznego, filtry paliwa, filtry kabinowe, zabezpieczenia filtrów oraz separatory.

Filtry do TEREXOferujemy  tylko wysokiej jakości filtry, pochodzące od najlepszych zachodnich producentów m.in. z Włoch, Szwajcarii, USA, Niemiec czy Szwecji.

Terex jest znanym nie tylko w Europie, ale i na całym świecie amerykańskim producentem szerokiej gamy ciężkiego sprzętu dla różnych branż, w tym budownictwa, górnictwa, transportu i wielu innych.

Filtry TEREXNa początku swojego istnienia Terex był jedynie jednym z działów General Motors. Obecnie funkcjonuje jako osobna spółka. Produkty marki Terex dystrybuowane są głównie pod nazwą Terex, ale również w połączeniu z takimi firmami jak: Atlas, Bedford, Demag, Genie, Schaeff czy Powerscreen.

Wśród maszyn Terexa na szczególną uwagę zasługują ciężkie woziła technologiczne, najczęściej spotykane w kopalniach odkrywkowych. Inne również warte uwagi produkty Terex to koparko-ładowarki, midi i minikoparki, koparki i ładowarki kołowe, miniładowarki gąsienicowe, równiarki i inne. 

Filtry do maszyn TEREXW maszynach Terex spotykamy wiele różnych jednostek napędowych. Najczęściej spotykane to: Deutz, Cummins, Kubota i Mitsubishi.

Przy doborze zamienników filtrów szczególnie ważne są dane z maszyny lub oznaczenia ze starych filtrów, po których znajdziemy dla Państwa nowe, o identycznych parametrach.

Poza filtrami oferujemy również wszystkie części zamienne do silników pracujących w maszynach Terex oraz osprzęt tych silników.

TEREX filtry

Filtry do TEREX wozidła technologiczne

Filtry do TEREX ładowarki teleskopowe

Filtry do TEREX minikoparki i koparki TC

Filtry do TEREX maszyny

Filtry do TEREX ładowarki kołowe

Filtry do TEREX koparki kołowe TW i HML

Filtry do TEREX kruszarki

Filtry do TEREX dźwigi, żurawie

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.