Filtry do Tamrock

W naszej ofercie wszystkie filtry do specjalistycznych wiertnic i maszyn górniczych Tamrock. Filtry silnikowe: paliwa, oleju, powietrza, oraz inne: hydrauliki, cieczy, odpowietrzniki, separatory. Wszystko dostępne w pełnym komplecie do wybranej maszyny, a także jako pojedyncze sztuki.

Maszyny amerykańskiej marki Tamrock są specjalistycznymi urządzeniami przeznaczonymi do wykonywania profesjonalnych odwiertów, przewożenia materiału i przeciskania potężnych stalowych prętów.

Są to wszelakiego rodzaju wiertnice, przeciski i wozidła. Firma Tamrock Dysponuje najnowszą technologią, a jej produkty są znane na całym świecie.

Amerykański producent dużo zyskał na owocnej współpracy z firmą Sandvik. Na całym świecie możemy spotkać takie maszyny jak na przykład wiertnice samojezdne Tamrock D40K, Tamrock Pantera 1500, Tamrock CHA1100, Tamrock Ranger 700.

Oferowane filtry pochodzą od najlepszych zachodnich producentów i spełniają wszystkie normy filtracji. Filtry dobieramy na podstawie podanych przez Państwa oznaczeń z maszyny lub odczytanych ze starych filtrów oznaczeń. Jesteśmy w stanie dobrać również części silnikowe do maszyn Tamrock.

Filtry do TAMROCK Wiertnice COMMANDO

Filtry do TAMROCK Wiertnice CHA

Filtry do TAMROCK Wiertnice DHA

Filtry do TAMROCK Wiertnice RANGER

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.