Filtry do Sumitomo

Filtry do maszyn Sumitomo dostępne w naszej ofercie. Oferujemy wszystkie rodzaje filtrów pracujących w Państwa maszynach. Filtry paliwa, oleju, powietrza, hydrauliki, separatory, odpowietrzniki i inne filtry i elementy układu filtracyjnego, zarówno pojedynczo jak i w kompletach.

Filtry do SumitomoSumitomo jest między innymi wytwórcą i dostawcą maszyn przemysłowych, a także  uzbrojenia automatycznego statków. Japońska spółka powstała w roku 1888, pierwotnie świadcząc usługi naprawy sprzętu w kopalniach.

Prawie 50 lat później spółka przekształciła się w Sumitomo Machinery Co. i rozpoczęła produkcję maszyn na potrzeby szybkiego wzrostu gospodarczego.

Obecnie jako Sumitomo Heavy Industries jest znanym producentem koparek gąsienicowych, dźwigów kratowych, maszyn drogowych i wtryskarek. Spółka systematycznie wprowadza innowacje i rozszerzenia do swoich produktów aby sprostać wymaganiom rynku. Przykładowymi modelami koparek są: SH130-5; SH300-5; SH800LHD-5; SH225X-3B.

Filtry dobieramy na podstawie otrzymanych od Państwa pełnych danych z maszyny lub dokładnie odczytanych numerów ze starych filtrów. Oferowane przez nas produkty pochodzą od takich producentów jak Baldwin, Donaldson, Schupp. Oferujemy również części silnikowe do maszyn Sumitomo.

Filtry Sumitomo

Filtry do SUMITOMO Dźwigi, żurawie LS

Filtry do SUMITOMO Koparki SH

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.