Filtry do ciągnika Shibaura

W ofercie wszystkie filtry do małych ciągników, kosiarek, i małych maszyn rolniczych i ogrodniczych Shibaura. Filtry paliwa, oleju silnikowego, powietrza, hydrauliczne, separatory i inne elementy filtracyjne.

OFiltry do ciągnika Shibauraferujemy również filtry i części zamienne do silników Shibaura.

Shibaura jest japońskim producentem silników, małych ciągników, maszyn ogrodniczych oraz rolniczych.

Firma została założona w roku 1950. Powstała w wyniku połączenia Toshiby i IHI. Spółką dominującą, posiadającą większościowe udziały jest IHI. Szeroka oferta wysokiej jakości maszyn głównie do branży ogrodniczej oraz silników dla przemysłu, transportu i do maszyn, gwarantuję bardzo dobrą reputacje japońskiemu producentowi, nawet na wymagającym europejskim rynku.

Koncern dba aby jego maszyny były niezawodne i uniwersalne. Dlatego tez w przypadku maszyn tej marki istnieje możliwość zamontowania osprzętu gwarantującego wykonywanie różnych prac przy użyciu jednej maszyny.

Silniki tej azjatyckiej marki również należą do jednych z najbardziej elastycznych i niezawodnych na rynku.

Filtry do traktorka Shibaura

Filtry do maszyn marki Shibaura pochodzą od najlepszych zachodnich producentów, co gwarantuje doskonałą jakość. Aby dobrać odpowiednie zamienniki należy podać oznaczenia odczytane ze starych filtrów lub pełne dane z maszyny w której pracują. W ofercie znajdą Państwo również części do silników marki Shibarua.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.