Filtry do SCHOPF

Nasza firma oferuje wszystkie filtry występujące w maszynach marki SCHOPF. Filtry zarówno do maszyn lotniskowych, jak i górniczych. Dostępne są pojedyncze filtry, a także przygotowane indywidualnie zestawy na całą maszynę.Filtry do SCHOPF

W ofercie filtry powietrza, paliwa, oleju silnikowego, hydrauliczne, separatory, odpowietrzniki, filtry cieczy oraz inne.

SCHOPF jest niemieckim producentem, który opracowuje, produkuje i sprzedaje pojazdy specjalne dla lotnictwa cywilnego, wojska i przemysłu wydobywczego oraz tunelowania.

Wszystkie ciągniki, ładowarki i specjalistyczne maszyny górnicze tego znanego producenta charakteryzują się prostą techniką, solidną budową, łatwością obsługi a do tego bezpieczeństwem i wygodą pracy operatora.

Filtry SCHOPFMaszyny SCHOPF świetnie spisują się w każdych warunkach, są niezawodne przy pracach tak na lądzie jak i pod ziemią.

Dzięki tym cechom Schopf ma wiernych klientów którzy sobie cenią wysoką jakość, niezawodność i niskie koszty operacyjne.

Oferowane przez nas filtry do maszyn SCHOPF, pochodzą od najlepszych zachodnich producentów. Zaopatrujemy się w produkty takich firm jak Donaldson, Schupp czy Baldwin.

Przy doborze filtrów konieczne jest podanie pełnych danych maszyny w której pracują lub dokładnych oznaczeń ze starych filtrów.

Oferujemy również części do silników pracujących w maszynach SCHOPF.

Obsługujemy m.in. takie maszyny jak:

  • Schopf L35 z silnikiem DEUTZ F3-4L912
  • Schopf L40 z silnikiem DEUTZ F3-4L912
  • Schopf L50 z silnikiem DEUTZ F3-4L912
  • Schopf L92 z silnikiem DEUTZ


Filtry do maszyn SCHOPF

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.