Ładowarka SCHAFFER filtry

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór filtrów do maszyn Schaffer. Filtry oleju, paliwa i powietrza zapewnią optymalną ochronę silnika, natomiast filtry hydrauliczne, separatory, odpowietrzniki i filtry kabinowe służą do prawidłowego działania pozostałych podzespołów maszyny.

SCHAFFER filtrySchaffer jest firmą budującą swoją tradycję w produkcji ładowarek od 50 lat. Ciągłe doskonalenie i dostosowywanie maszyn do potrzeb klientów powoduje, że są one jednymi z najbardziej innowacyjnych i niezawodnych ładowarek rolniczych na rynku.

Konstruowane są one z myślą o efektywnej i łatwej pracy. Szeroka gama modeli daje możliwość wyboru ładowarki z przedziału od 1,7 tony aż do 15 ton. W ofercie Schaffera znaleźć można ładowarki kompaktowe, świetnie nadające się do pracy na ograniczonych przestrzeniach, a przy tym bardzo wszechstronne dzięki szerokiemu wachlarzowi osprzętu.

 filtry SCHAFFERModele ładowarek powyżej 3,5 tony są maszynami do najcięższych zadań. Dysponują dużą mocą, niezawodną hydrauliką, i charakterystyczną dla maszyn Schaffer dużą wysokością podnoszenia. Zachowują kompaktowe wymiary oraz dużą zwrotność.

Schaffer oferuje również ładowarki teleskopowe, pracujące w każdym terenie i dysponujące największą wysokością podnoszenia i udźwigiem.

Oferowane filtry do maszyn Schaffer to najlepszej jakości zamienniki, takich znanych marek jak Donaldson, Schupps, Baldwin czy Bosch. Aby odpowiednio dobrać filtry do swojej maszyny, winni są Państwo podać pełne oznaczenia maszyny w której pracują lub numery odczytane ze starych filtrów. Dostępne są u nas również części silnikowe do maszyn Schaffer.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.