Filtry Schaeff

Filtry SchaeffW sprzedaży filtry do maszyn Schaeff i Schaeff Terex. Filtry powietrza, filtry paliwa, filtry oleju silnikowego, filtry hydrauliczne, filtry kabinowe, bezpieczniki oraz odpowietrzniki.

W ofercie również wszystkie części silnikowe do maszyny Schaeff – w szczególności do silników Mitsubishi oraz Perkins.

Schaeff jest producentem maszyn budowlanych o wieloletnim doświadczeniu. Na początku działalności trudnił się głównie produkcją wózków widłowych i innych maszyn dźwigowych. Swoją działalność poszerzył po połączeniu w 2001 roku z grupą Terex. Obecnie można pod nazwą Schaeff oraz Schaeff Terex zakupić minikoparki, ładowarki kołowe oraz koparki kołowe świetnie spisujące się w każdych warunkach pracy.

Filtry do maszyn SchaeffPoza świetnymi właściwościami roboczymi producent zadbał również o wygodę pracy operatora za pomocą wysokiej klasy wyposażenia. Maszyny Schaeff napędzane są głównie przez jednostki takich marek jak Mitsubishi, Deutz, Perkins czy nawet Isuzu.  

Aby zakupić właściwe filtry konieczne jest podanie pełnych oznaczeń z maszyny lub oznaczeń odczytanych z filtrów uprzednio zamontowanych w maszynie. Jeżeli nie są Państwo w stanie zdobyć tych informacji potrzebne będzie zdjęcie i zwymiarowanie filtra.

Oferujemy również wszystkie części silnikowe i osprzęt silników pracujących w maszynach Schaeff.

Filtry do SCHAEFF maszyny górnicze ITC

Filtry do SCHAEFF minikoparki HR

Filtry do SCHAEFF koparki HML

Filtry do SCHAEFF ładowarki SKL

Filtry do SCHAEFF ładowarki SKS

Filtry do SCHAEFF ładowarki teleskopowe

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.