Filtry do Sandvik

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie filtry do maszyn marki Sandvik. Pełne zestawy filtracyjne oraz pojedyncze filtry. Dostępne filtry paliwa, oleju, powietrza, hydrauliki, separatory, filtry cieczy i inne.

Filtry do SandvikSandvik jest szwedzką firmą produkującą wysokiej klasy urządzenia do urabiania mechanicznego skał, wiercenia, wydobycia, przetwarzania a także wyburzania.

Firma została założona w 1862 roku przez Gorana Fredrika Goranssona. Dziś firma dzieli się na trzy potężne gałęzie działające w sektorach budowlanym i górniczym. Wśród produktów znajdziemy: narzędzia wiertnicze i skrawające, wiertnice do skał, ładowarki, kruszarki i przesiewacze.

Oferowane przez nas filtry pochodza od najlepszych producentów z USA, Niemiec, Włoch i Japonii. Są to takie firmy jak: Donaldson, Baldwin, Schupp, Bosch i inne. Przy doborze filtrów konieczne będzie podanie pełnych oznaczeń z maszyny w jakiej pracują lub dokładnych oznaczeń odczytanych ze starych filtrów. W naszej ofercie znajdą Państwo również części silnikowe do maszyn Sandvik.

Filtry Sandvik

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.