Filtry do Putzmeister

Oferujemy zestawy filtracyjne i pojedyncze filtry do produktów marki Putzmeister. Filtry olejowe, paliwowe, powietrza, hydrauliki najwyższej jakości, produkcji włoskiej, niemieckiej, japońskiej, amerykańskiej. Filtry do Putzmeister

Wszystkie produkty objęte gwarancją. Prowadzimy ponadto sprzedaż wysyłkową oferowanych przez nas części na cały kraj za pośrednictwem firmy spedycyjnej.

Putzmeister to niemiecka firma, producent różnego rodzaju pomp do betonu, podnośników pomp do betonu, mixokretów, stacjonarnych wysięgników oraz akcesoriów przemysłowych technologicznych.

Wśród produktów niemieckiej firmy Putzmeister wyróżniamy modele: M oraz P. Służą one przede wszystkim do usuwania urobku w tunelach, do mieszania zaprawy gipsowych, wylewek transportowych, wylewek betonu. Stosowane zazwyczaj w branży budowlanej, ale także w górnictwie, budownictwie tunelowym, elektrowniach, oczyszczalniach ścieków i spalarniach odpadów. Putzmeister bazuje na silnikach marki Deutz.

Filtry Putzmeister

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.