Filtry do Paus

Do wszystkich ładowarek specjalistycznych i górniczych marki Paus, a także urządzeń podnośnikowych tej marki posiadamy wszystkie rodzaje filtrów.

Filtry do PausCzęści objęte gwarancją najwyższej produkcji. Filtry paliwa, powietrza, oleju silnikowego, hydrauliki, kabinowe. Do tych maszyn posiadamy także wszystkie części silnikowe oraz pozostały osprzęt silnika.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oferowanego towaru na  cały kraj za pośrednictwem spedycji kurierskiej.

Filtry PausŁadowarki Paus to sprawdzone i niezawodne maszyny budowlane. Jest to najwyższej jakości sprzęt z zaawansowanymi elektrohydraulicznymi jednostkami sterującymi. Dużym ich plusem jest to, że są napędzane na wszystkie koła, przez co są bardzo wydajne i sprawniejsze.

Producent, firma Paus, zadbał o to, by operator maszyny miał optymalny komfort pracy. Przyciemniane szyby, wygodna i obszerna kabina, hydrauliczny napęd i doskonale skonstruowany układ przegubowy kierowniczy to kolejne wielkie zalety tych maszyn. Maszyny te najczęściej spotyka się podczas prac budowlanych, drogowych, górniczych oraz różnych prac w kamieniołomach.

Filtry do maszyn Paus

Filtry do PAUS Wozidła AKD

Filtry do PAUS Miniładowarki SMK

Filtry do PAUS Wozidła AKV

Filtry do PAUS Wozidła AKR

Filtry do PAUS Ładowarki kołowe RL

Filtry do PAUS Ładowarki boczne SL

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.