Filtry do agregatu OLYPIAN

W ofercie filtry do generatorów i agregatów Olympian i Cat Olympian. Filtry oleju, paliwa, powietrza dostępne w naszym asortymencie. Do wszystkich generatorów posiadamy także części silnikowe oraz osprzęt silnika. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oferowanych filtrów na cały kraj za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Agregaty Olympian są jednymi z ciekawszych rozwiązań energetycznych dla każdej firmy. Są projektowane i produkowane z głównymi zasadami marki Olympian, tzn. w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Potocznie zwane „Olimpijczykami” generatory te słyną z długotrwałej żywotności, wielkiej mocy, są niezawodne, a także bardzo oszczędne.

Wśród modeli, które najczęściej pojawiają się na rynku możemy wyróżnić  dwufazowe, bądź trójfazowe. Dzięki swej konstrukcji są w stanie zasilać nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. Wyposażone są zazwyczaj w chłodzone wodą silniki wysokoprężne. Właściwa konserwacja podzespołów i  osprzętu silnika, w tym także regularność wymiany filtrów gwarantuje i zapewnia produktom Olympian właściwe działanie i dłuższą żywotność.

Filtry do OLYMPIAN Agregat GEP

Filtry do OLYMPIAN Agregat GEL

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.