Filtry do O&K

Filtry do maszyn budowlanych O&K. Filtry silnikowe oraz hydrauliczne dostępne w trybie wysyłkowym, z dostawą na cały kraj.

Filtry do O&KOrenstein & Koppel to znana niemiecka firma produkująca różnego rodzaju maszyny budowlane. Obecnie firma należy do międzynarodowej grupy CNH.

Firma produkuje koparki, równiarki, wywrotki, wózki widłowe, sprężarki, ładowarki kołowe oraz gąsienicowe, walce drogowe oraz żurawie samochodowe.

Dziś O&K zajmuje się już wyłącznie maszynami budowlanymi, dawniej skupiała się głównie na pojazdach górniczych i kolejowych oraz schodach ruchomych, mniejszą uwagę poświęcając maszynom budowlanym. W maszynach O&K spotkać możemy głównie silniki marek Deutz i Cummins, ale również Perkins, Yanmar, Mitsubishi i Iveco.

Filtry O&KDo maszyn O&K oferujemy wszelkiego rodzaju filtry. Dostępne na miejscu są filtry odpowiadające za pracę silnika, takie jak filtry paliwa, powietrza i oleju silnikowego, a także filtry zabezpieczające układ hydrauliczny - filtry hydrauliki oraz różnego rodzaju odpowietrzniki i separatory.

Aby dobrać odpowiedni zamiennik serwisowy filtra należy podać pełne dane z maszyny, w której filtry są zamontowane lub odczytać oznaczenia z filtrów z niej wymontowanych.

Oferowane filtry pochodzą od najlepszych zachodnich producentów i gwarantują wysoką jakość filtrowania.

Filtry do O&K koparki gąsienicowe RH

Filtry do O&K równiarki

Filtry do O&K ładowarki L

Filtry do O&K koparki kołowe MH

Filtry do O&K walce

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.