Filtry do New Holland

Filtry do maszyn rolniczych i budowlanych marki New Holland. W ciągłej sprzedaży do ciągników, kombajnów, koparek i ładowarek tej marki.Filtry do New Holland

Wysyłka zakupionych filtrów przesyłkami kurierskim na cały kraj. Krótkie terminy realizacji, a trakcyjne ceny.

New Holland jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie producentów maszyn rolniczych. Założony przez Abrama Zimmermana w 1895 roku w Pensylwanii w miejscowości New Holland, dziś jest znany na całym świecie.  Od 1999 roku działa jako Case New Holland pod nazwą CNH Global. Jest to spółka należąca do FIAT Group.

Filtry do maszyn New HollandDział maszynowy Fiata jest drugim największym producentem maszyn rolniczych na świecie oraz jednym z największych dostawców maszyn budowlanych. Firma produkuje ponad 170 różnych modeli maszyn w ramach marki New Holland Construction. Są to głównie ciągniki i kombajny, ale w ofercie amerykańskiego producenta znajdziemy również koparki, ładowarki i spycharki. Maszyny te dzięki swojej wytrzymałości spełniają oczekiwania coraz większej liczby klientów, a stosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i ciekawy design przyciąga kolejnych nabywców.

Filtry New HollandDo maszyn marki New Holland oferujemy wszystkie filtry. Filtry silnikowe takie jak: filtr powietrza, filtr paliwa i filtr oleju, oraz filtry do innych podzespołów jak: filtry hydrauliczne, filtry kabinowe czy też separatory i odpowietrzniki.

Do New Hollanda można zakupić pojedyncze filtry oraz całe zestawy do wybranej maszyny. Filtry dobieramy na podstawie danych otrzymanych od Państwa. Do prawidłowego dobrania filtrów potrzebne są pełne oznaczenia z maszyny w której pracują lub oznaczenia odczytane z tych filtrów. Nasze filtry pochodzą od sprawdzonych dostawców z USA, Japonii i Niemiec.

New Holland filtryNie tylko maszyny budowlane, ale również maszyny rolnicze pracują w ciężkich warunkach środowiskowych i terenowych. Dlatego też należy pamiętać o regularnej wymianie filtrów – zarówno silnikowych, a także hydraulicznych.

Oferujemy również silnikowe części zamienne oraz serwis i remonty silników występujących w maszynach New Holland. Specjalizujemy się w wszystkich silnikach japońskich pracujących w tych maszynach, a także silnikach marki Perkins, Cuminns i Iveco.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Filtry do NEW HOLLAND koparki

Filtry do NEW HOLLAND koparki kołowe

Filtry do NEW HOLLAND ładowarki

Filtry do NEW HOLLAND równiarki

Filtry do NEW HOLLAND ciągniki

Filtry do NEW HOLLAND miniładowarki

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.