Filtry do Mitsubishi

Oferujemy wszystkie rodzaje filtrów występujących w maszynach japońskiej marki Mitsubishi. Każdy model filtra spotykany w koparkach, ładowarkach, traktorach, wózkach widłowych oraz innych maszynach i pojazdach Mitsubishi znajda Państwo w naszej ofercie.

Filtry do MitsubishiFiltry powietrza, filtry oleju silnikowego, filtry paliwa, filtry hydrauliczne, filtry kabinowe oraz różne zabezpieczenia, odpowietrzniki i czujniki.

Aby odpowiednio dobrać filtry koniecznie trzeba przygotować pełne oznaczenia z maszyny lub odczytać numery z filtrów uprzednio zamontowanych w maszynie. W ten sposób dobierzemy właściwy zamiennik.

Filtry do wózka widłowego Mitsubishi

W ciągłej sprzedaży m.in. filtry do wózków widłowych i podnośnikowych marki Mitsubishi.

Filtry MitsubishiGwarantujemy najlepszą jakość oferowanych przez nas filtrów i bardzo atrakcyjne ceny. Filtry, którymi dysponujemy pochodzą od najlepszych zachodnich producentów z Niemiec, Włoch i USA. Zakupione filtry można odebrać osobiście lub zamówić wysyłkę kurierską w dowolne miejsce w kraju bądź za granicą. W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, na pewno udzielimy rzetelnej odpowiedzi. Oczywiście w naszej ofercie znajdą Państwo również wszystkie silnikowe części zamienne oraz osprzęt silnika.

Filtry do MITSUBISHI LD

Filtry do MITSUBISHI MS

Filtry do MITSUBISHI WS

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.